Новини » Статті » Самореалізація » Як стати підприємцем і з чого почати: практичні поради

Як стати підприємцем і з чого почати: практичні поради

Часто є хороша бізнес-ідея, але реалізувати її не вдається. Багатьох зупиняє страх перед невідомим. Слід дотримуватись ряду послідовних кроків, щоб розпочати успішний бізнес.

Удосконалюйте навички

Які якості потрібні, щоб стати підприємцем? Online Degrees наголошує на важливості прагнення бізнесмена до постійного навчання. Власнику бізнесу слід бути цікавим. На будь-якому етапі ведення бізнесу є чому повчитися, а підприємець має вміти пристосовуватися до прогресу та бути відкритим для нової інформації.

Indeed стверджує, що освіта життєво потрібна для підприємницької кар’єри. Це може бути програма навчання у коледжі, наставництво чи різноманітний досвід роботи. Вивчіть основи бізнесу, поповнюйте словниковий запас та розвивайте ділову хватку. Коли під час запуску бізнесу виникають проблеми, знання, як їх подолати, життєво важливе для процвітання організації.

Перш ніж розпочати роботу, вивчіть історії успіху та невдач відомих чи знайомих підприємців. Це допоможе прийняти правильні рішення та уникнути помилок.

Створіть мережу контактів

За словами Indeed, розпочати бізнес може бути непростим завданням, але можна його спростити, заручившись допомогою інших професіоналів. Ті, хто знаходить час для спілкування та встановлення нових контактів, можуть отримати цінні переваги.

Чоловік і жінка в оточенні людей тиснуть руку

Контакти можуть надати корисні стартові кредити, дати відповідні поради або надати нові та великі можливості. Шукайте підприємців серед членів сім’ї, друзів, сусідів чи випускників університетів, звертайтеся до них за допомогою. Не забувайте, що університетські зв’язки — це добрий спосіб нетворкінгу. Завдяки спільній освіті виникають спільні інтереси, ви знаєте цих людей, оскільки провели з ними за студентською лавою близько 5 років.

Визначте свій тип товару чи послуги

Якщо тверда ідея підприємництва ще не сформована, продумайте, який тип продукту чи послуги можете запропонувати, що відрізнятиме новий бізнес від усіх існуючих. Online Degrees рекомендує шукати вирішення повсякденних проблем, з якими стикаються друзі та сім’я, інші компанії чи цільові ринки.

Investopedia стверджує, що підприємець-початківець може виявити різні проблеми, які необхідно усунути. Продукт або послуга компанії повинні вирішити певне завдання або іншого бізнесу, або групи споживачів.

Визначивши проблему, підприємець-початківець може побудувати бізнес навколо її усунення. Всі успішні стартапи вирішують певні болючі точки інших компаній або громадськості. Це відомо як «додавання цінності в рамках проблеми».

Визначте свою нішу

Визначте, що маєте намір робити — задовольнити незадоволений попит чи покращити існуючу послугу? Перший це спосіб зайняти нішу на ринку і виділитися серед конкурентів. Другий — складніший, тому що можете позиціонувати свою справу як новий спосіб ведення бізнесу.

Не варто надто ускладнювати ідею та шукати комплексні шляхи вирішення проблем та незадоволеного попиту. Як пояснює журнал Entrepreneur, найінноваційніші стартапи часто являють собою дуже прості вирішення спільних проблем.

Вивчіть цільову аудиторію

Переконайтеся, що товар буде затребуваний. Вивчіть конкуренцію над ринком, рівень попиту. Пам’ятайте, навіть найякісніший продукт не продаватиметься, якщо він нецікавий покупцю. Тому не забувайте приділити належну увагу цільовій аудиторії. Визначте, кому продукт найбільш потрібний і чиї потреби він найкраще задовольняє.

Як підкреслює Learn How to Become, бізнес не може подобатися всім та всіх влаштовувати. Вік, стать, дохід, раса та культура цільової групи відіграють велику роль у визначенні того, де відкриєте магазин чи потрібна для бізнесу фізична адреса. Вивчіть, яка демографічна група найкраще підходить для бізнес-моделі, і зробіть все, щоб її залучити. , в якому детально описані бізнес-цілі та кроки для їх досягнення. Він може включати маркетингову стратегію, бюджет, фінансові прогнози та етапи.

Чотири людини сидять за столом з графіками

Робота підприємця полягає в тому, щоб привести в дію місію, бачення, а також довгострокові та короткострокові цілі компанії. Таке стратегічне планування допомагає спрямувати зростання стартапу. Як стверджує професор технологій та підприємництва Ітан Моллік, бізнес-план збільшує шанси підприємця на успіх на 10–20%.

Переконайтеся у своїй фінансовій стабільності

Indeed радять підприємцям-початківцям мати пристойну суму заощаджень, оскільки початкові витрати можуть перевищувати початковий прибуток. Розгляньте можливість роботи з фінансовим експертом над тим, якими будуть прибуток та збитки через 1–3 роки.

Багато підприємців виявляє, що вони почнуть отримувати прибуток лише через 3–5 років, а за цей час на ринку може багато що змінитися. Достатні заощадження, підтримка або додаткове джерело доходу допоможуть пережити час на початку розвитку бізнесу, поки доходів ще немає. Визначте правову форму бізнесу та зареєструйте його. Перш ніж реєструвати бізнес, визначтеся з організаційно -Правовою формою його ведення. Подумайте, чи вестимете бізнес самостійно або наймете штат співробітників. Вивчіть національне законодавство щодо вимог щодо певних видів діяльності. Найдоступніша форма ведення бізнесу – ІП (індивідуальне підприємництво).

Як стати індивідуальним підприємцем? Щоб стати ІП, слід визначитися з родом діяльності, вибрати ОКЕД та режим оподаткування. Податкове законодавство передбачає низку спеціальних пільгових податкових режимів, наприклад на підставі спрощеної декларації. Після цього необхідно пройти процедуру державної реєстрації.

Почніть із мінімально життєздатного продукту

Рідко з самого старту продукція ідеальна. Тому Hubspot рекомендує починати із мінімально життєздатного продукту. Це базова версія товару, інструменту або сервісу, який має бути досить функціональним.

Запустіть продаж продукції. Високий рівень продажів – ознака того, що слід рухатися вперед. Якщо майже нічого не отримуєте, переосмисліть ідею чи почніть усе наново. Починаючи з малого, бізнесмен знижує витрати та залишає можливості для зростання, у міру того, як продукт продовжує перевірятися.

Не варто боятися робити перші кроки у підприємництві. Головне — чітко опрацювати свою бізнес-ідею, яка базується на вирішенні якоїсь проблеми. Займіть нішу, вивчіть ринки та доведіть бізнес-ідею, яка тільки в голові, до викладеного на папері бізнес-плану. Після реєстрації бізнесу не зупиняйтесь, а постійно покращуйте продукт.