Як бути милою і привабливою: 10 порад для кожної дівчини
Обаяние — це природний дар, а й робота з себе. Стати привабливою допоможуть деякі звички та навички. Поради, як розвинути чарівність, дали психологи Темма Еренфельд та Наталі Уоткінс.
Як бути милою та привабливою? Будьте справжньою, посміхайтеся, проявляйте інтерес та повагу до співрозмовника. Не засуджуйте, хвалите та підтримуйте, шукайте спільні інтереси, не шкодуйте часу на спілкування та використовуйте почуття гумору.
Усміхайтеся
Посмішка — найпростіший і найдоступніший інструмент, щоб справити приємне враження. Це не означає, що потрібно посміхатися, що не подобається. Але при знайомстві з новою людиною, під час привітання чи прощання з колегами, у розмові посмішка завжди доречна.
Вона робить дівчину більш доброзичливою, схиляє до себе. Якщо потрібно заговорити з людиною, зазвичай вибирають того, хто посміхається, а не похмурого та злого. Згадайте скромну посмішку легендарної Одрі Хепберн, яка асоціюється з чарівністю та харизмою.
Будьте справжньою
Покажіть іншим, що довіряєте їм ставши справжньою, вразливою. Необов’язково говорити з усіма так, ніби вони найкращі друзі, але намагайтеся бути чесною, радить магістр наук Наталі Уоткінс. Практикуйте висловлювати непопулярну думку ввічливо, але чесно.
Пам’ятайте, що не варто засуджувати переваги інших людей. Наприклад, замість різкої критики шоу, що не сподобалося, скажіть так: «Мені не подобається стендап-комедія. Я в захваті від сміливості, яка потрібна для цього, але це просто не відповідає моєму почуттю гумору».
Виявіть інтерес
Ми проводимо більшу частину свого життя, відволікаючись на технології, власні тривоги, усвідомлення того, що нам кудись потрібно. Чарівні люди здатні подолати це і бути поруч із людьми, з якими розмовляють.
Приділіть зустрічі повну увагу, щоб справити на людину приємне враження. Слухайте, ставте запитання, співпереживайте та підтримуйте. Щирий інтерес і увага підкуповує та обеззброює.
Дивіться у вічі
Глядачний контакт показує людям зацікавленість у них, а це надає чарівності. Дозвольте погляду бути рухливим. Нехай він буде здебільшого спрямований на іншу людину, але не забувайте трохи відводити погляд кожні кілька секунд.
Якщо важко підтримувати зоровий контакт, спробуйте прочитати вираз обличчя співрозмовника. Це дозволить зосередитися на ньому, радить видання SocialSelf. Підбадьорюйте, захоплюйтесь, підтримуйте. Кожному буде приємно почути: «Ух ти! Як здорово ти придумав! або «Ти чудово виступив!».
Необов’язково це говорити, але якщо хочете бути привабливою, то ця порада від психолога Темми Еренфельд точно знадобиться. Важливо не перестаратися і порушувати чужі кордону. Уникайте компліментів щодо ваги, зовнішнього вигляду, якщо не впевнені, що їх буде прийнято позитивно.
Не засуджуйте
Як стати добрішим? Позбавте звички засуджувати людей за їх вибір, погляди, зовнішність. Критика, навіть якщо вона буде справедливою, це завжди негатив. А якщо це звичайний шеймінг, то хороших стосунків після такого інциденту чекати точно не варто.
Відмовтеся від критичних виразів, не судіть і не дорікайте. Приймайте людей такими, якими вони є, висловлюйте підтримку та розуміння. Все це сприяє довірчим відносинам і справляє приємне враження.
Приділяйте людям час
Як бути милою у стосунках? Бути милою та привабливою у відносинах — це означає приділяти партнерові час, бути уважною до нього. Знайдіть час на розмови, обговорюйте не лише справи та обов’язки, а й будь-які події, враження, почуття.
Не поспішайте людині, якій складно сформулювати думку, але спробуйте допомогти їй знайти потрібні слова. Не поспішайте піти у своїх справах, спільний час має бути якісним та приємним. Згадайте, з яким задоволенням проводять час разом герої серіалу «Друзі». Вони завжди знаходять час один для одного.
Будьте ввічливі
В даний час, коли переважає віртуальне спілкування та віддалена робота, проста ввічливість стала чарівним засобом. Слова «дякую», «будьте добрі», «будь ласка» мають у своєму розпорядженні, справляють на співрозмовника приємне враження.
Це не смайлики і не емодзі, а живі слова, які говорять про повагу та люб’язність. Ввічливість – це здатність до тактичного діалогу, пошуку компромісів. Не забувайте вітатись і прощатися, бажайте гарного дня, дякуйте людям, з яким спілкуєтеся. Щоб бути чарівною, не потрібно постійно проявляти серйозність і цілеспрямованість. Почуття гумору, здатність жартувати та відповідати на жарти в цьому випадку набагато цінніше.
Це також прояв розуміння та співчуття, а ці почуття становлять важливу частину чарівності. Режисер Джейсон Райтман каже, що Шарліз Терон підкорила його саме своїм почуттям гумору. Разом вони працювали над фільмом “Талі” (2018).
Шукайте подібності
Люди, які мають щось спільне, здаються нам більш привабливими та близькими. Тому в розмові шукайте щось спільне і намагайтеся наголосити на цьому. Загальні інтереси, смаки, досвід зроблять розмову приємнішою та допоможуть вам підкорити співрозмовника. Подібності можуть бути у різних сферах:
- «Ви любите біле вино? Італійське піно гріджіо – моє улюблене вино».
- «У вас є собака? Я завжди мріяла завести басета!»
- «Я теж переглядаю ‘Гаррі Поттера’ щороку».
Найпростіші подібності, які не стосуються життєвих принципів та світогляду, — гарантований плюс, коли налагоджуєте контакт із людьми.
Щоб стати привабливою, важливо не лише користуватися вродженими талантами, а й докладати зусиль. Доброзичливість, ввічливість, похвала та посмішка завжди на вашому боці. Будьте щирою, відкритою, уникайте критики та засудження, щоб люди вважали вас чарівною та чарівною.