Новини » Статті » Корисне » 10 способів попрощатися з пилом у будинку назавжди

10 способів попрощатися з пилом у будинку назавжди

Під час карантину багато домогосподарок стикаються з проблемою частого збирання пилу. Якими способами скористатися, щоб прибирання проходило ефективніше, а чистота в будинку зберігалася довше, розповість.

Фото: pixabay.com

Попередньо відключивши електроживлення комп’ютера, витрусіть крихти з клавіш. Далі протріть клавіатуру дитячими вологими серветками. Такий спосіб прибирання збереже чистоту клавіш довше, ніж проста вода. Стара шкарпетка

Не варто викидати старі шкарпетки. Надівши його на руку, ви зможете легко видалити пил з жалюзі. А якщо одягнути його на швабру, то можна легко попрощатися з пилом під диваном, ліжком або шафою.

Спосіб №3. Картонна втулка від туалетного паперу

Хто б міг подумати, що втулка може надати службу після закінчення туалетного паперу? Якщо надіти її на пилосос замість щітки, то господиня може проникнути в важкодоступні місця будинку. Плюс картонної втулки в тому, що вона може набути абсолютно будь-якої форми.

Фото: adme.ru

Спосіб №4. Старі косметичні кисті

У кожного пензля в жіночій косметичці є термін придатності. Коли пензлик віджив своє в б’юті-індустрії, використовуйте її як засіб для очищення меблевих гарнітурів. Ворс пензля дуже дбайливо очистить поверхню, а мити пензля не складно.

Спосіб №5. Алкоголь для люстри

Цікавий лайфхак допоможе вам довше зберегти чистоту на поверхні лампочок. Змочіть ганчірку алкоголем і висушіть. Після цього пил на поверхні лампи збиратиметься рідше.

Фото: adme.ru

Спосіб №6. Зволожувачі повітря

Пил ненавидить вологість. Для того щоб зробити повітря менш сухим, не обов’язково купувати спеціалізовані девайси. Ви можете використовувати звичайний пульверизатор із водою.

Спосіб №7. Вологе прибирання стін і стелі Вибираючи між сухим і вологим прибиранням, залишайте пріоритет вологим. Чистота в будинку збережеться довше, якщо ви не забуватимете про миття стелі та стін. Таким чином, пил на інших предметах осідатиме рідше.

Фото: pixabay.com

Спосіб №8. Вологі рослини

Не просто так у школах нас вчать протирати листя рослин. Домашні рослини – легкі вашого будинку. Якщо частіше споліскувати горщики у ванній кімнаті, то природний фільтр допоможе вам очищати будинок від пилу.

Спосіб №9. Закриті вікна

Найпростіший спосіб мінімізувати збирання пилу в квартирі або будинку – закриті вікна. Але не забувайте про провітрювання, бо свіже повітря запорука здоров’я та активності.

Спосіб №10. Чищення тюлі, штор та фіранок

Велика кількість пилу та бруду накопичується на фіранках та тюлі. Раз на півроку здавайте їх у хімчистку або стирайте самостійно. Раз на два тижні пилососте чистою насадкою.

Спосіб, який допоможе пережити продовження карантину