Позитивний настрій формує щасливу реальність. Є 10 ефективних способів досягнення духовної гармонії. Поради щодо позитивного програмування життя дає доктор філософії Джон Кабат-Зінн.
Як виробити позитивний настрій на день? Для цього використовуйте афірмації, медитуйте, правильно дихайте та посміхайтеся. Святкуйте маленькі перемоги, прощайте кривдників, заведіть щоденник подяки та вступіть до лав волонтерів. Слухайте музику і танцуйте, приміряйте маску щасливої та успішної людини.
Афірмації
Як мислити позитивно? У цьому допоможуть афірмації. Почніть день із позитиву, сконцентруйтеся на хорошому, сфокусуйтесь на даний момент і зупиніть потік негативних думок, замінивши їх за допомогою афірмацій позитивними та творчими.
Використовуйте такі фрази:
- « Позитивний настрій та енергія переповнюють мене».
- «Я люблю і приймаю себе цілком».
- «У моєму житті відбувається все найкраще». Повторюйте їх щодня і щоразу, коли накочує смуток. Завдяки афірмаціям на кохання залучіть партнера.
Медитації
Про те, що занурення в стан трансу допомагає подолати стрес, розповів Джон Кабат-Зін, доктор філософії, почесний професор медицини в Медичній школі Массачусетського університету.
Щоб набути стабільного, врівноваженого стану, використовуйте практику щоденних ранкових або вечірніх медитацій. Вони допоможуть залучити позитив і позбавлять негативу, зцілять дух та тіло. Медитації — відмінний спосіб опрацювання похмурих думок і підвищення самооцінки.
Дихальні практики
Той, хто хоча б раз пережив панічну атаку, знає, що дихання — один із небагатьох немедикаментозних способів боротьби з нападом тяжкої тривоги. За результатами досліджень, проведених Cell Reports Medicine, лише п’ять хвилин щоденних дихальних вправ покращать настрій та зменшать занепокоєння. Існує кілька популярних різновидів дихальних практик. Виберіть ту, яка ближче, або чергуйте їх залежно від настрою та ситуації.
Посмішка та веселощі
Як позитивний настрій впливає на життя? Доктор Тім Шарп, лідер у галузі позитивної психології, вважає, що оптимістичний настрій допомагає жити в очікуванні хороших подій. Він дарує довголіття, позбавляє депресії, підвищує імунітет, знижує ризик смерті від раку та серцево-судинних захворювань.
Жити позитивно допоможе гумор. Дивіться комедії, читайте анекдоти, ходіть на концерт стендап коміків. Сміх – один із потужних підсилювачів настрою. Усміхнені люди виглядають здоровими, енергійними та успішними. jpeg”>
Святкування перемог
Притча про ослика та моркву нагадує про важливість заохочення. Успіхи та невдачі – рівний привід пишатися собою за винахідливість та професіоналізм або за сміливість та вміння не опускати руки. Подумки перетворюйте провали на досвід та мудрість, гідні поваги.
Придумайте приємні бонуси у вигляді додаткового дня відпочинку після складного, енерговитратного дня. Тоді важкий день пролетить миттєво, а настрій буде позитивний. Пестить себе за те, що сміливо йдете вперед і налаштовуйте на те, що за новим кордоном чекає приз. та депресію. Прощення – доля сильних духом людей. У більшості випадків необов’язково особисто зустрічатися з кривдником, досить подумки візуалізувати зустріч.
Уявіть, як вибачаєте всі образи і мирно віддаляєтеся від них, йдучи у щасливе життя. Так прощають колишніх партнерів, померлих батьків та людей, зв’язок з якими втрачено назавжди. Вибачивши і пропрацювавши образу, відчуйте полегшення та приплив оптимізму. відчувають підйом настрою. Бажаєте бути щасливими? Слухайте мелодії, танцуйте та співайте собі під ніс.
Шонна Вотерс, доктор філософії, рекомендує створити плейлист з веселою музикою, щоб включати його на шляху на роботу. Хороша музика бореться зі стресом, підвищує концентрацію та продуктивність, пробуджує натхнення, полегшує біль та розвиває просторове мислення.
Щоденник подяки
Є багато речей, за які можна відчувати подяку. Те, що родина поряд, дощ закінчився перед виходом на роботу чи зустрічний перехожий раптом усміхнувся, — добрий привід для подяки. Коли долає песимізм або чимось засмучені, подякуйте Всесвіту за ці маленькі радощі.
Світла Амаресан, автор блогу Hub Spot, рекомендує завести щоденник подяки. Щодня або щотижня записуйте в нього прості моменти або значущі події, які подарували приплив радості та оптимізму. Перечитуйте його, щоб знову пережити щасливі емоції.
Маска щасливчика
Сумніваєтеся, що робоча презентація буде вдалою, побачення закінчиться поцілунком, а розмова з другом — примиренням? Видання When I Work рекомендує вдавати, що все це вже сталося. Такий спосіб самоналаштування хороший для контролю емоцій і створення правильного настрою. Вдягнувши маску щасливчика і повіривши у власний успіх, швидше увійдете в стан потоку.
Волонтерство
Редактор видання RD Кеті Гаррард вважає, що волонтерство знижує відчуття самотності та формує нові цілі. Завдяки йому й тій подяці, яка походить від людей, які потребують допомоги, волонтери набувають потужної хвилі позитивної енергії, мотивації та щастя.
Волонтерська робота робить життя яскравішим. Щоб отримати максимум позитиву, формуйте правильні наміри. Не чекайте нічого натомість і не віддавайте останнє.
Пошук радості та підтримання позитивного настрою покращують фізичне та психічне здоров’я людини. Щоб набути позитивного настрою на день, прожити більш успішне життя і реалізуватися в роботі, використовуйте перевірені техніки, щоб вивести особисту формулу щастя та благополуччя.