Для тих людей, кому набридло дивитися кіно, читати книги та відвідувати онлайн-курси на домашньому карантині, пропонує кілька способів для створення особистого бренду в умовах самоізоляції.
Свіжа публікація на тему:
Британія знищила закуплені у пандемію засоби захисту від коронавірусу. $1,75 млрд довелося списати
1. Для особистого бренду контент – це чудовий інструмент просування. Намагайтеся більше писати тексти про тему, яка вас цікавить. Відточуйте цю навичку, поки інші зайняті розвагами на самоізоляції. Пишіть матеріали та зберігайте їх в окрему папку або нотатки, адже коли карантин закінчиться, у вас буде свій контент-план для публікацій.
2. Заведіть свій блог у соціальних мережах. Зараз чудовий час для його наповнення та просування. А якщо блог у вас вже є, напружіться і пишіть туди, якнайбільше. Зараз люди активно використовують соціальні мережі та ваш експертний текст на якусь тему обов’язково буде помічений.
3. Вигадайте свій стиль. Створіть своєму блогу цікаве оформлення, адже коли користувач зайде на вашу сторінку, насамперед він зверне увагу на ваші ім’я та опис діяльності.
4. Займіться аудитом бренду. Адже, як тільки ви звернете увагу аудиторії, знайдуться користувачі, які захочуть дізнатися, ким ви були і чим займалися в минулому. Ваша стрічка в “Інстаграмі” або стіна “ВКонтакті” можуть зіграти злий жарт і принести неприємності. Прошерстіть свої соціальні мережі та видаліть все зайве. Подивіться в пошуковій системі, які новини, фотографії та пости видаються на запит ваших імені та прізвища, за одне зрозумієте, що потрібно видалити.
5. Не бійтеся взаємодіяти з аудиторією. Лайки, коментарі та ріпости – ваші помічники. Відповідайте на запитання та поставте їх, покажіть, що ви готові до діалогу.
6. Вивчіть ваших передплатників. Якщо ви хочете сформувати лояльну аудиторію, не соромтеся подивитися, чим живуть ваші шанувальники: що їх хвилює, розважає або цікавить. Цей спосіб вкрай важливий на старті просування особистого бренду. jpeg”>
7. Відточуйте навички публічного виступу. Перебуваючи на самоізоляції, спробуйте записати себе на камеру або підключити тих, хто живе з вами. Так ви швидше дізнаєтесь про свої помилки.
8. Використовуйте сервіси аналітики. У соціальних мережах передбачено достатньо інструментів для аналізу вашої діяльності. Вивчіть цифри та графіки, це допоможе вам скоригувати контент-план та зрозуміти, які пости подобаються вашій аудиторії більше, а які зовсім залишилися поза увагою.
9. Підберіть зручний спосіб просування вашого облікового запису. Коли аналітика відповідає вимогам, настає час активних дій. Існує кілька результативних методів просування: платна реклама, колаборації з іншими блогерами та конкурси.
10. Освойте роботу онлайн-платформ. Навіть після закінчення карантину, популярність лайв-спілкування продовжуватиметься. Навичка виступів на онлайн-платформах буде дуже затребувана, а ви вже не боятиметеся виступати, але й вивчіть усі технічні складові.
Як добре виглядати під час відеодзвінка?
Нагадаємо, що запустив нову рубрику під назвою “Карантин” У ній редакція поділиться лайфхаками, як проводити час удома весело та з користю.
У нашому Telegram-каналі лише найважливіші та цікаві новини. Це зручно. Підписуйтесь!
Коронавірус
-
99-річна жінка захворіла на коронавірус на Акмолінській області
-
Ще один заражений коронавірусом вилікувався в Нур-Султані
Більше на цю тему