Техніка масажу

Підготовка та техніка еротичного масажу в домашніх умовах

Массаж боди в КиевеВирішили провести боді масаж самостійно?

Насамперед потрібно підготувати приміщення, адже навколишнє оточення дуже впливає на настрій. Для створення приємної аури
запаліть свічки та пахощі. На підлогу постеліте теплий плед. Для фону увімкніть приємну повільну мелодію.

Перша частина масажу проводиться з невеликою кількістю ароматичного масла. Відмінно підійде олія жожоба. До нього додається 5-6 крапель афродизіаку (на 100 мл звичайної олії). Найбільш популярні з них:

кава та шоколад;
мускус;
мигдаль;
жасмин;
троянда;
сандал;
іланг-іланг;
мандарин;
почули.

За бажанням можна приготувати пір’я, хутряні аксесуари, боа та інші м’які предмети. Їх застосовують визначення чутливих зон партнера. Під час масажу їх слід уникати.

Техніка масажу

Попередньо клієнту чи партнеру пропонується прийняти душ. Чисте тіло розігрівається легкими погладжуваннями та натисками. Друга частина масажу http://metalostroy.com.ua/jeroticheskij-massazh-v-salone-viktorija-v-kieve/ включає еротичну складову.

При цьому в хід йдуть не тільки кисті масажистки, але і все її тіло: груди, живіт, сідниці, стегна. Ці маніпуляції викликають чуттєве збудження та водночас м’язове розслаблення у клієнта. Зона опрацювання – від кінчиків пальців ніг до шиї.

Між партнерами обов’язково має бути гармонія у диханні. Людина, що лежить знизу, дихає глибоко і повільно, а масажистка застосовує принцип поверхневого дихання.

Під час боді масажу небажано розмовляти і взагалі відволікатися від процедури будь-яким чином. Головне — повністю поринути у стан трансу, релаксу та отримувати задоволення.

Залишити відповідь