Тайський масаж

Тайський масаж: різновиди, особливості та суть методики

Erotic massage in KievЯк відомо, тайська масажна практика вважається однією з найдавніших – її історія починається за часів активного розвитку давньоіндійської та китайської цивілізацій багато століть тому. Протягом кількох століть тайський масаж https://beton-kupit.vn.ua/ практикують не лише на території Таїланду, а й далеко за межами цієї країни.

У сучасній практиці тайський еротичний масаж обзавівся безліччю різних технік, прийомів та додаткових особливостей, ставши одним з основних напрямків у галузі естетичної медицини та косметології. Результатом його перетворень стали багаторічні спостереження за природою організму людини.

У цьому справжні майстри практикують його як фізичному, а й духовному рівні. Глибока точкова дія підкріплюється тонким духовним зв’язком майстра з пацієнтом, що забезпечує більш виражений та ефективний результат терапії.

Один із головних засновників цього чудового напряму в еротичному масажі  – відомий багато століть тому індійський лікар Дживака. Він працював лікарем при царському дворі та розробив цю методику спеціально для членів правлячої на той момент королівської династії.

Незважаючи на те, що цим подіям налічується приблизно 2 тисячі років, актуальність тайського масажу, як видно, жодним чином не похитнулася, але зросла і зміцнилася у століттях.

До кінця 1200 років цей метод вже практикувався по всій території Азії, а центром його практики, звичайно ж, став Таїланд. На жаль, до наших часів багато з подробиць про становлення та розвиток тайського еротичного масажу не дійшли, оскільки літопис стали вести далеко не відразу, а з приходом до влади правителів династії Рама.

Які види тайського масажу є актуальними сьогодні?

У сучасній практиці прийнято виділяти три основні різновиди тайської масажної практики. Про них ми й поговоримо докладніше.

Перша методика – класична, автентична. Її використовують як непохитну основу для навчання майстрів тайського масажу по всьому світу. У рамках такого навчання фахівці освоюють основи щільної взаємодії з пацієнтами, як уже говорилося, не лише на фізичному, а й на духовному, психологічному рівні. Тут переважно використовується метод точкового впливу за допомогою великих пальців рук, а також зап’ясток, ліктів та ступнів ніг.

Масаж еротичний жіночими грудьми (еротичний тайський масаж) – його практикують у спеціальних салонах, переважно в Таїланді (хоча сьогодні такі послуги можна зустріти і далеко за межами цієї азіатської країни). Методика має на меті задоволення еротичних потреб пацієнта, зняття загальної сексуальної напруженості, моральне розкріпачення та глибоку, приємну релаксацію.

Королівська тайська техніка – майстер проводить такі мануальні процедури, переміщаючись на колінах уздовж пацієнта. Останній при цьому не має лежати на животі. Майстер використовує для роботи з тілом переважно великі пальці рук.

Залишити відповідь