Різновиди масажу

Боді масаж для жінок

Эротический массаж в КиевеБоді еротичний масаж для жінок – процедура менш поширена, однак і вона буває затребувана у масажних салонах. Часто на процедуру приходять закохані пари, вони тайський боді масаж відеоотримують порцію енергії та задоволення, що зміцнює стосунки та запалює у них нову іскру. Жіноча процедура практично нічим не відрізняється від чоловічої:

Спочатку жінці запропонують помитися у душі.
Дівчина приступає до масажу, опрацьовується все тіло (від ніг до комірцевої зони). Винятком є ​​внутрішня поверхня стегна, груди, голова та інтимна зона.
Під час боді масажу використовуються прийоми: погладжування, розтирання, рухи, що розминають і потряхують.
У другій частині процедури масажистка починає працювати усією поверхнею свого тіла. Вона ковзає по шкірі партнерки.

Є перелік протипоказань до боді масажу, серед яких будь-який триместр вагітності, грудне вигодовування, лихоманка та жар, хвороби шкіри, герпес, ракові пухлини.

Для чоловіків

Чоловік лягає на живіт. Майстер приступає до основної своєї роботи:

М’яким продавлювання розминаються ступні, кожен пальчик ноги.
Щиколотки розтираються круговими рухами протягом кількох хвилин.
Охоплюючим прийомом руки рухаються нагору. Усі маніпуляції проводять ніжно, акуратно. Далі йде погладжування, що розтирають та вібраційні прийоми. Заборонено масажувати внутрішню поверхню стегон.
Ноги продавлюються тильною стороною кисті знизу нагору. Цей рух добре розслаблює м’язи. Далі проводиться легке похитування тіла партнера з боку на бік. Одна рука знаходиться на стегні, друга – на сідниці цієї ноги. Похитування показує, як рухається тіло партнера. Такий прийом знімає енергетичні блоки, таз має легко рухатись. Якщо цього не відбувається, то потрібно досягти повного розслаблення цієї зони.
В області сідниць техніка масажу може бути різноманітною. Все залежить від рівня розкріпачення обох сторін. Можливі поплескування, плескання, погладжування, розминання. Уникати потрібно лише різких ударних рухів.
Спина та шия опрацьовується зверху вниз. Руки захоплюють пласти шкіри і починають їх розминати, розтирати, трусити. Рухи легкі, ковзаючі.
Торс масажується зверху донизу. Грудину, живіт і область сосків акуратно масажують за годинниковою стрілкою. Усі маніпуляції проводяться повільно.
Завершує еротичний масаж серія погладжувань, що охоплюють.

Друга частина масажу – найвідповідальніша. Дівчина обмазує свою шкіру олією і починає ковзати тілом поверхнею тіла партнера. Рухи подібні до маневрів змії.

Руки перебувають у напівзігнутому стані. Важливо пам’ятати, що масажистка не повинна завалюватись на партнера, вона ніби висить над ним, при цьому торкаючись животом та грудьми його шкіри.
Заборонено під час процедури боді активно масажувати інтимні зони чоловіка. Це може призвести до надмірного збудження, що не є метою.

Залишити відповідь