Особливості

Особливості та методика проведення тайського масажу

Боди массаж в КиевеТайський еротичний масаж – найдавніша масажна техніка, що сягає корінням у глиб культурної спадщини Індії та древнього Китаю. Багато століть це мистецтво практикується на території Таїланду і давно вийшло за її межі, ставши надбанням більшості світових держав.

Нинішню форму, в якій практикується тайський масаж, він набув за рахунок тривалої практики, а також спостереженнями за природою людського організму, роботою з тілом не тільки на фізичному, точково, а й на духовному рівні. У результаті сьогодні це цілісна система оздоровчої терапії, яка серед інших таких систем займає особливу нішу.

Засновником тайської масажної практики вважається видатний індійський лікар Дживака, який жив і працював за царського двору близько 2 тисяч років тому. З тих самих часів цей метод застосовувався у спільній терапії з іншими методиками традиційної тайської медицини.

Аж до кінця 1200-х років нашої ери методика поширювалася по всьому заходу і осіла в тайських землях, саме в той період, коли зароджувалась тайська грамота. У письмовій формі вчення стали фіксуватися лише з початком правління королів династії Рама.

За весь наступний період сформувалося безліч різних технік та різновидів цієї мануальної практики. Аж досі кожна з цих технік розвивалася по-своєму, але чітко дотримувалася основної концептуальної спрямованості першоджерела.

Різновиди тайського масажу

В даний час, якщо можна так сказати, офіційно існує три основні різновиди тайського еротичного масажу, про кожну з яких ми розповімо більш детально далі.

Загальна методика – ключовий напрямок масажної практики Таїланду, яка використовується як базис для навчання майстрів масажу по всьому світу. У рамках цієї практики практикується тісніша взаємодія з пацієнтом. Маніпуляції з тілом виробляються в основному за допомогою пальців рук, ліктів, ступнів та зап’ясть рук,

Королівська методика – виконується пацієнтові з переміщенням масажиста на колінах уздовж тіла пацієнта. При цьому масажований не лягає на живіт, а майстер завжди застосовує великі пальці рук. Починається сеанс еротичного масажу з масування колін з поступовим підйомом догори.

Масажування жіночими грудьми. Цей еротичний різновид тайського масажу в основному практикується в специфічних масажних салонах дівчатами, які володіють технікою тайського боді-масажу. Сама процедура націлена на еротичне задоволення та розслаблення пацієнта. Головне завдання масажистки – принести пацієнтові максимальне задоволення.

Залишити відповідь