Масаж для двох

Еротичний масаж – насолода для двох Секс Він і Вона

Іноді в сімейних стосунках настає такий період, коли все йде рівно, гладко, тихо та спокійно. З одного боку, це добре. Говорить про те, що у вас повне порозуміння. А з іншого, хочеться чогось яскравого та емоційного, щоб у грудях защеміло.

Еротичний масаж – один з кращих способів довести коханій людині свої щирі, трепетні почуття. До того ж, це налаштує вас обох на романтичний лад. Чуттєві ніжні дотики приносять задоволення вам обом. Сеанс масажу найкраще проводити вдома, у тихій, спокійній обстановці. Приглушіть яскраве світло. Розставте ароматизовані свічки. Запасіться ароматними ефірними оліями мускусу, жасмину або ванілі. Увімкніть повільну, заспокійливу музику.

Техніка еротичного масажу спокійна, переважно застосовуються такі прийоми як погладжування, натискання, точковий масаж, легке розтирання. Як експеримент можна спробувати легкі покусування, ніжні поцілунки, лизання язиком або навіть теплий подих. Але весь еротичний масаж не повинен складатися лише з таких прийомів. Це вже буде не сеанс масажу, а прелюдія до статевого акту. Хоча найчастіше еротичний масаж цим і закінчується.

Якщо у вас довге волосся, можна почати з того, що провести кінчиками волосся по шиї та вздовж спини вашого обранця. Намагайтеся не робити різких рухів. Слідкуйте за реакцією партнера. Якщо якийсь рух завдає йому дискомфорту, не продовжуйте робити його далі. Еротичний масаж найефективніше робити в особливо чутливих зонах. Такими зонами є губи, мочки вух, шия, зап’ястя – легкі погладжування в цих місцях принесуть величезне задоволення та насолоду коханому.
Поперек, груди, сідниці, внутрішня частина стегон – теж відносяться до ерогенних зон. Повільні погладжування кінчиками пальців або кругові рухи добре розслаблюють та знімають напругу. Проведіть подушечками пальців по внутрішній частині ліктьового згину або з зворотного боку колінної чашки. Напевно, це викликає у вашої другої половинки милу посмішку.

Якщо ви прошепчете на вушко своїй половинці щось ніжне або еротичне, неодмінно, як би ненароком, торкніться губами вуха. Можна підібрати якусь приємну фразу про його фізичні достоїнства або нагадати якийсь інтимний момент вашого спільного життя.

Еротичний масаж може стати новим захопленням, яке відмінно налаштовує сексуальний лад. Як правило, наприкінці сеансу обидва партнери знаходяться на піку збудження, внаслідок чого відбувається бурхливий, яскравий та незабутній секс.

Залишити відповідь