Будинок для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку у Львові

Дом престарелых РеннесансВаш родич потребує особливого догляду, за ним потрібно доглядати, він не може самостійно обслуговувати себе або йому просто самотньо? У вас немає часу чи можливості самостійно забезпечувати якісний догляд ваших близьких? Вам не байдужа їхня доля і Ви хочете, щоб вони жили в домашньому затишку, теплі, були оточені любов’ю та увагою? Наш пансіонат для людей похилого віку Львів – це найкраще місце для проживання людей похилого віку або людей з фізичними обмеженими можливостями!
Пансіонат розташований в екологічно чистому районі, в оточенні хвойного лісу, всього за кілька кілометрів від Львова. Зручна транспортна розв’язка, відсутність пробок Вам завжди буде зручно відвідувати своїх родичів. В усіх номерах є телевізори та WI-FI.
Фахівці будинку для літніх людей Ренесанс мають багатий досвід роботи з літніми і проходять ретельний відбір, перш ніж потрапити на роботу в пансіонат. Ваших близьких оточуватимуть тільки порядні, чуйні, дбайливі люди, які не байдужі до проблем старих і терпляче ставляться до їхніх маленьких чудасій.

У НАШОМУ ПАНСІОНАТІ ВАШ БЛИЗЬКИЙ

ОТРИМАЄ ОСОБЛИВИЙ ДОГЛЯД
Збалансоване 5-разове харчування. Різноманітне збалансоване меню, страви виключно із свіжих та корисних продуктів. Враховуємо рекомендації медиків. Смачно – як удома!
Комфортабельні номери
Спеціально обладнані 3-4-5-місні номери з функціональними та звичайними ліжками, меблями, телевізорами, wi-fi.
Спецоснащення пансіонату
У пансіонаті є все необхідне обладнання для комфортного проживання літніх людей – пандуси, поручні, ходунки.
Дозвілля
Під час дозвілля постояльці грають у настільні ігри, відвідують бібліотеку. У пансіонаті проводяться заходи за участю музикантів, театралів, зірок естради та аніматорів, завдяки чому підтримується комфортна психологічна атмосфера.
Медичне обслуговування
Кожен постоялець раз на день проходить регулярний огляд лікаря-терапевта. Ведуться читальні медичні картки. Цілодобові чергування та обходи.
Гігієна
Пансіонат відповідає санітарно-гігієнічним нормам: вологе прибирання, дезінфекція. Забезпечуємо гігієну гостей: зміна підгузків, водні процедури, стрижка волосся, нігтів.

КОМФОРТ І СЕРВІС – НАсамперед!

Контроль за прийомом ліків
Наш персонал уважно слідкує за режимом та контролює прийом препаратів, призначених лікарем, під запис.
Особливі умови
Спеціальні умови та догляд за лежачими постояльцями та людьми з віковими хворобами (Деменція, Альцгеймера, Паркінсона…) Доглядальниці допомагають постояльцям у пересуванні та харчуванні.
Щоденні прогулянки
Територія обгороджена та безпечна для прогулянок. Навколо території ростуть сосни та вікові дерева, посаджений газон, є лавочки та альтанки.
Повний гігієнічний та косметичний догляд
Водні процедури. Стрижка волосся, нігтів. Щоденна заміна та прасування нижньої та постільної білизни. Для лежачих постояльців – повний комплекс методик догляду.
Дозвілля та соціальна адаптація
Огранізація свят, спів пісень, прогулянки на свіжому повітрі, бібліотека, журнали та газети, настільні ігри, телевізори в кімнатах, кінотеатр у камінному залі та багато іншого.
Wi-Fi у всьому будинку
Ви зможете в будь-який момент зв’язатися зі своєю рідною людиною через Skype та інші месенджери через ваш або наш гаджет.