Боді масаж

Еротичний боді масаж у Києві

Боді еротичний масаж є одним з різновидів еротичного масажу. Метою його є максимальний м’язовий релакс та загострення чуттєвості.

Після процедури людина відчуває найпотужніший енергетичний сплеск. Техніка виконання масажу задіює не тільки руки, але і все тіло масажиста із застосуванням великої кількості гарячої олії, тим самим приносить задоволення обом. Докладніше про цю техніку масаж ви знаєте з цієї статті.

Що таке боді масаж

Боді еротичний масаж родом з Азії. Довгий час він застосовувався там виключно для багатих персон, які могли дозволити собі таку дорогу процедуру. У наш час вартість сеансу боді масажу цілком стала доступною для багатьох, але все ж таки вона висока в порівнянні з ціною на інші види масажу.
До переваг процедури можна віднести:

-розслаблення м’язового корсету та найглибших м’язів;
-Відновлення хорошого кровопостачання;
-викид сексуальної енергії.

Шкіра після боді масажу стає пружною і гладкою на дотик завдяки покращеному кровотоку. Кисень швидше надходить у тканини, насичує внутрішні органи. Людина відчуває умиротворення, розслаблення, відбувається повне розкріпачення, йде хвилювання і тривога.

Боді масаж у Тайланді

Тайский массаж КиевЯкщо ви злітали в Тайланд і не побували на сеансі боді масажу, вважайте, що ви не відчули навіть половини всієї краси тайського відпочинку.

Дана послуга там неймовірно поширена, тому не помітити або пропустити салон, що пропонує масаж тілом, просто неможливо. Почати знайомство індустрією цього виду краще з великих точок.
Усередині всі масажні салони виглядають однаково: у середині зали стоїть вітрина, де сидять дівчата-масажистки. Клієнти можуть приємно провести час за барною стійкою, без поспіху роблячи свій вибір.

На грудях кожної масажистки прикріплено порядковий номер. Самі дівчата виглядають зовсім по-різному, щоб навіть найпримхливіший клієнт знайшов майстра на свій власний смак.
Коли масажистки бачать, що прийшов потенційний клієнт вони починають подавати знаки, привітно посміхатися. Кожна робить все для того, щоби обрали саме її. Докладніше про дівчат розповість менеджер, який завжди знаходиться неподалік.

В елітних масажних салонах клієнти запропонують на вибір дешевих масажисток чи дорогих дівчат. У бюджетних закладах вітрин немає, але показ масажисток все одно проводиться. Щоб зробити правильний вибір, варто покластися на інтуїцію.
Роблячи масаж клієнту, потайки віддаються процесу всією душею. Для них клієнт – це цар і бог, якому необхідно зробити справжнє задоволення.

Процедура масажу в Тайланді:

Дівчина готує ванну, намилює надувний матрац;
Масажистка ніжно та ласкаво роздягає клієнта і еротичними рухами миє його у ванні;
У воду додається піна, ароматичні олії, після чого туди сідає і сама дівчина;
У ванні дівчина майстерно масажує все тіло клієнта;
Переміщаються на матрац, де масажистка виробляє ряд чарівних маніпуляцій, працює всім тілом без винятку, клієнт лежить на животі;
Клієнт перевертається на спину, а дівчина опрацьовує кожен сантиметр тіла знизу нагору.

Дівчата Тайланду мають у своєму арсеналі безліч прийомів, незадоволеним клієнт точно не залишиться. Рухи, що застосовуються потайками:

погладжування;
натискання та стиснення;
розтирання;
вакуумне стягування шкіри ротом.

Закінчити сеанс боді масажу в Тайланді можна в окремій кімнаті, де грамотний спеціаліст доведе клієнта до піку блаженства. Будь-який дотик стає яскравішим у тисячу разів, а розігріте та розслаблене тіло приймає будь-які приємні маніпуляції.