Балійський масаж

Традиційний масаж – мистецтво чи техніка?

Балійський еротичний масаж https://erotic-house.com.ua/uk/ – це багатовіковий досвід та традиції. Доторкнутися цього мистецтва можна, перебуваючи на відпочинку, на чудовому острові під назвою Балі. Методика цього масажу не має аналогів і включає велику кількість різних методик, які застосовуються тільки тут.

Масажисти Балі починають свій масаж з легких і просто заколисують рухів, які плавно перетікають у сильніші рухи. Це чергування робить м’язи тіла більш розслабленими і допомагає вгамувати стрес, і зняти напругу. Цей еротичний масаж рекомендується спортсменам для швидшого відновлення при різних травмах та розтягуваннях. Масаж чудово допомагає при головних болях, проблемах із опорно-руховим апаратом, астмі, бронхітах.

Масажисти з Балі у своєму мистецтві масажу активно використовують суміші різних трав та ароматичні олії. Їх використання є відмінністю балійського еротичного масажу з інших практик. У своїй діяльності вони використовують склади з сандалового дерева, прянощів, земляного горіха та рису, і, звичайно ж, різні екстракти квітів та трав. До всіх клієнтів підходять індивідуально і для кожного знаходять свій неповторний р
2000
ецепт. Раніше це методикою могли скористатися лише короновані особи країн Балі та Індонезії. Тепер балійський масаж доступний усім, і це зовсім не говорить про те, що сила масажу, що відновлює, з часом стала набагато гіршою. Час процедури по-різному, але не більше ніж дві години. Після масажу обов’язковий традиційний чайний ритуал, рецепт якого передається з вуст у вуста серед майстрів балійського масажу.

Тайський масаж є поєднанням традиційної тайської медицини і стародавнього мистецтва. Історично масаж проводили лише ченці. Подібна методика є більш жорсткою та енергійною, ніж традиційні види масажів і зовсім не має еротичної спрямованості, як думають багато туристів. Масажисти з Тайланду у своїй майстерності не використовують олії, на відміну від інших традиційних практик. Масаж роблять у просторому одязі, який не обмежує рухів. Проводять сеанс прямо на підлозі, на твердому матраці. Протягом 2 годин масажист буде господарем становища і м’ятиме тіло доти, доки не вирішить, що все нормально і клієнт повністю розслабився. Тайський еротичний масаж описують як бадьорий і розслаблюючий одночасно. Практика дозволяє не тільки відволіктися від щоденного клопоту, а й пізнати всю глибину місцевої культури.

Залишити відповідь